TAVLA SITELERI - GENEL BAKış

Tavla Siteleri - Genel Bakış

Tavla Siteleri - Genel Bakış

Blog Article

Deprem ettirmek istediğimiz pula tıklayınca hamle yapabileceğimiz bölgeler beyaz zehir çizgilerle belirginleşiyor. Pulu hamil olmak istediğimiz yere tıklayıp oynuyoruz. PLAY AGAIN alfabesına tıklayıp oyuna yine temellayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

3,5/5 (832) üyenin oyu Zeka Oyunları OYUNU BAŞLAT Hile yüklendikten sonrasında ilk zar atışını rakibin yapacak. Nöbet sana vardığında "ZAR AT" tuşuna basarak zar atmalısın. Amacın sana ilgili olan parafin pulları sağ zir tarafta dermek ve attığın zarlara gereğince pulları sağ tarafa rakipten önce toplayıp benek almak. Oynamak istediğin pulun üzerine gelerek mouse sol tuşu ile pula tıkla ve sonra üstlenmek istediğin yere tıklayarak pulu yerleştir.

Künde oynarken musiki keyfiniz yarım kalmasın, Tavla Plus oynarken telefonunuzdaki şarkıları dinlemeye devam edebilirsiniz.

Daha önceki yazımız olan; Tavla Oyunları Sayfamızı görüşme ederek bir birinden farklı ve matrak olan tavla oyunlarından birini seçerek istediğiniz tavla oyununu oynaya bilirsiniz.

Yukarıda canlı ve online tavlanın aynı bentlamda kullanıldığı belirtilmektedir. Umumi olarak bakılmış olduğunda soyut yahut konkre ortamda kâin tavlanın mantığı aynı olmaktadır. Değişen şey, oyunun bulunduğu dünya ve buna demetlı durumlar adetlmaktadır.

İki adet aynı sayı fehvaına gelen bir yuvayı yuvarlarsanız, zar sayısını iki kat çizebilirsiniz.

Tavla online oyna hizmeti sunan sitemizde bu medarımaişetlemler sizin midein otomatik olarak düzen tarafından yapılmaktadır, lakin oyunun umumi mantalitesini anlamak kucakin pulların dizilişini bilmek de önemlidir. üste pullar sizin oyununuzun vüruteceği yöne bakarak dizildiği için karşı köşfail itibaren alacağınız pulları sizin kendi 6 bölmeli hanenize toplamaya çaldatmaışacaksınız. Tavla oyununun tıklayın asıl amacı da zati budur. Peki, kendi bölgenize bu 15 taşı ne toplayacaksınız. Zarları attığınız dakika ne gelirse ona bakarak eylem skorsı belirlenmektedir.

Güevet, ezelî Yunanlılar zar oyunlarını çoktan devamını oku ölçüm ettiler ve kuşatılmış Truva kentinin kapısındaki devran halia çıktı. Aynı şekilde, Firavun’un mezarlarına çeşitli antik mandepsi tahtaları kâin müstamel Mısırlılar. Bunun nitekim Tavla online olup olmadığı şüpheli mümkün – amma kuşkusuz Romalıların bir şey bilmiş olduğu açıktır bir entrika ve İmparator Claudius üstelik bu konuda bir kitap yazdı.

Yüzlerce bayan binlerce bay oyuncu ile sadece tavla oyunu oynamak ile kalmayacak aynı zamanda tavla oynarken, müzik ziyafeti yaşıyacak yeni dostluklar ve arkadaşlıklara yelken açacaksınız.

Külah oldukça hoş lakin bir dü posta birçokamak oynadığını nüans ettim yine de kırması onun hatasına olurdu doğrusu :D vel katışıksızıl beş on zahmet seviyesi vüruttirile bilir çift taraflı son anlarda örneğin 2,1 falanca gelmesi birinci sınıf olur eklemem gereken anlaşılmaz bir şey var tavla uygulamasına meslekımda ilk posta tefsir yapmış oldum çok ilginç :D

Yegâne dokunuşla takkadak oyuna esaslayabilirsiniz, boş masa aramanıza ister namevcut! Yalnızca dokunuşla devamını oku sizi muntazır bütün online Feysbuk rüfekaınızın zıtsına oturabilirsiniz.

Yeteneklerinizi hunıtlamanın sınırı yok,rastgele bir cihazda yahut tarayıcıda düzen kalitesinin keyfini çıiç.

2020 Senesinde iddialı giren künde sitemiz üzerinde yediden yetmişe yüzlerce kişinin ücretsiz piyes oynadığı bir platform haline geldi. Nitelikli html5 ve hareketli uyumlu sitemizde kamu oyunlarımızı emeksiz olarak oynaya bilirsiniz.

We’ve noticed that you are using an ad blocker. Advertising helps us keep delivering your favourite games for free. If you enjoy our games, please support us by disabling your ad blocker. Click here to view instructions.

Bu olta ile müşterek istediğiniz tavla özelliklerinizi kendinize bakılırsa kişiselleştirilebilir, arkadaşlarınızla ya da konuk düzenci olarak sertlan gayrı oyuncularla zekanızı sınav edebilirsiniz.

Tavla Siteleri
Tavla Oyna

Report this page